Grupa Stolz - Ekskluzywne, rodzinne marki
Nasza idea

Niezależnie od branży i kierunku działania, tworzymy wyjątkowe marki, które cechuje najwyższa jakość świadczonych usług.

Przywiązujemy uwagę do subtelnych detali, szukamy nietypowych i oryginalnych rozwiązań.

Naszym celem, który stale osiągamy
jest zadowolenie wymagającego klienta.

Przyjaciele

Graviomedia.com

Graviomedia.com, to marka, z którą od przeszło dwóch lat łączy nas stała współpraca w zakresie projektów graficznych wszelkiego typu - od stron internetowych, poprzez projekty reklam zewnętrznych i materiałów poligraficznych po gadżety reklamowe. Świadcząc wysoką jakość usług oczekujemy tego samego od naszych wykonawców.

Stała współpraca z Tomaszem Błokowskim, wybitnym grafikiem, reprezentującym markę "Graviomedia", to najwyższy standard efektów pracy jak i kontaktów podczas ich powstawania. Mamy świadomość bycia wysokowymagającymi klientami.

Projekty "na już", zlecenia o nietypowych porach i stałe oczekiwanie tworzenia dzieł oryginalnych i niepowtarzalnych, zwracanie uwagi na subtelne detale, wymóg pełnej etyki zawodowej, to najwyższe i niemal do nie sprostania wymagania jakie można mieć wobec grafika - "Graviomedia.com" - Tomasz Błokowski sprostał im wszystkim.

Zobacz online: www.graviomedia.com

Sabat Cafe Restaurant - Jacek Garnuszewski

Sabat to sieć restauracji serwujących dania kuchni europejskiej - od włoskich makaronów, poprzez portugalskie krewetki po francuskie wina. "Sabat" to wykwintne dania dla wymagającego podniebienia, a także mnogość oryginalnych przekąsek. Sabat to królestwo bogactwa smaków i aromatów, to kucharze gotujący na oczach klientów, barmani podający niebagatelne koktajle i obsługa spełniające indywidualne życzenia. Sabat to miejsca z klimatem, blues i jazz na żywo.

Trzy restauracje sezonowe w pasie Wybrzeża Rewalskiego - Pobierowo, Rewal i Niechorze oraz całoroczna restauracja w Stargardzie Szczecińskim. Wymagający Goście "Palace - Luxury Rooms" korzystający z 20% rabatu w restauracjach "Sabat" regularnie zachwalają wyśmienite posiłki oraz obsługę na najwyższym poziomie. To dlatego zdecydowaliśmy się na stałą współpracę z Panem Jackiem Garnuszewskim, który z powodzeniem w swojej branży wyprzedza konkurencję.

Zobacz online: www.sabat-restauracje.pl

Agencja Artystyczna I.M. Music Izabela Mytnik

Nie obca naszym markom jest muzyka. To ona niejednokrotnie daje nam natchnienie i energię do tworzenia rzeczy wyjątkowych. Jeśli muzyka to ta, które płynie prosto z serca.

Izabela Mytnik, to osoba nietuzinkowa. Niezwygły głos i utwory śpiewane zawsze z pełnym zrozumieniem i przekonaniem, to żadkość na dzisiejszejj scenie muzycznej. Iza Mytnik śpiewa z "sercem na dłoni", a gdy nie śpiewa to nawiązuje kontakty i organizuje występy innych muzyków, zawsze niebanalnych. Swoimi występami zaszczyciła festwiwale i konkursy w Polsce, Rosji, Szwajcarii i Tajlandii. Gra na akordeonie i jodłuje, jest osobą muzycznie, wszechstronnie uzdolnioną. W 2012 roku została dostrzeżona przez jurorów programu X-Factor plasując się w ścisłej czołowce programu. Współpraca z Izabelą Mytnik to dla nas wielki przywilej.

Zobacz online: www.immusic.pl

DMW Photo

DMW Photo to firma działająca w Wielkiej Brytanii. DMW Photo to dwóch fotografów i jeden specjalista od organizacji i logistyki. Firma świadczy usługi z zakresu reportażu wszelkich imprez, ślubów i fotografii reklamowej na najwyższym standardzie. DMW Photo to gwarancja najwyższej jakości usług, oryginalności fotografii oraz znakomita organizacja i przebieg sesji zdjęciowych. DMW Photo świadczy swoje usługi także w Polsce i na Świecie. Specjalnością firmy są plenerowe sesje ślubne w nietypowych i oryginalnych miejscach, w różnych zakątkach Świata.

Zobacz online: www.dmwphoto.co.uk

analyticstracking