Grupa Stolz - Ekskluzywne, rodzinne marki
Nasza idea

Niezależnie od branży i kierunku działania, tworzymy wyjątkowe marki, które cechuje najwyższa jakość świadczonych usług.

Przywiązujemy uwagę do subtelnych detali, szukamy nietypowych i oryginalnych rozwiązań.

Naszym celem, który stale osiągamy
jest zadowolenie wymagającego klienta.

Nasze marki

Tomasz Stolz Photography

To firma specjalizująca się w profesjonalnych zdjęciach reklamowych hoteli, pensjonatów oraz restauracji. Wieloletnie doświadczenie w branży, najwyższej światowej klasy sprzęt oraz wrażliwe na detal oko fotografa dają wymierne korzyści w reklamie fotografowanych obiektów. Z precyzją i pasją do fotografii, ze znajomością branży turystycznej i gastronomicznej od strony klienta i właściciela, z pełnym zrozumieniem rodzą się obrazy oddające klimat miejsc, w których powstanie ich właściciele włożyli wiele wysiłku.

Nie brak specjalistów od fotografii wnętrz, ale takich, którzy rozumieją i znają branżę turystyczną jest niewielu. Tomasz Stolz wyrósł w turystyce. Robiąc początkowo zdjęcia w pensjonatach rodziny i znajomych odkrywał coraz to nowe techniki i poszerzał swoje fotograficzne horyzonty. Od tamtej pory minęło wiele lat, a kunszt i metody pracy jakie dziś stosuje owocują współpracą z popularnymi i znanymi hotelami oraz restauracjami w Polsce.

Prace Tomasza Stolz charakteryzuje subtelne, naturalne światło, jakość fotografii spełniająca najwyższe wymagania światowych agencji, mając zastosowanie w szerokim zakresie materiałów reklamowych - od prezentacji na billbordach poprzez ulotki i foldery po strony internetowe i prezentacje multimedialne.

Zakres tematów fotografii Tomasza Stolz wykracza jednak poza fotografię reklamową.

Łącząc pasje do fotografii i muzyki jest perfekcyjnym dokumentalistą występów muzycznych. Fotografował między innymi Beatę Bednarz, Sabinę Olbrich-Szafraniec, Maestro Marcina Nałęcza-Niesiołowskiego, Ewę Biegas, Evę Nikolov, Annę Lubańską, Bojidara Nikolov, Mariusza Godlewskiego, Chór Uniwersytetu Śląskiego "Harmonia" pod dyr. Izabelli Zieleckiej-Panek, Chór Kameralny Filharmonii Śląskiej w Katowicach, Igora Dohoviča, Katarzynę Laskowską, Gabikę Hübnerová, Sylwestra Smulczyńskiego, Kwartet Smyczkowy Orkiestry Kameralnej AUKSO, Lucie Knoteková, Chór Absolwent, Estonian TV Youth Choir, Grande Chorale de Godomey, Teatr Broadway ze Szczecina.

Fotografie Tomasza Stolz to także reportaż, pejzaże i fotografia przyrodnicza.

Zobacz online: www.stolz.pl | www.fotografia-architektury.stolz.pl | www.fotografia-wnetrz.stolz.pl | www.stolz.com.pl | www.fotorelacja.com | www.zimanadmorzem.pl |
www.photography4hotels.com | www.wiosnanadmorzem.com.pl | www.fotografia-nieruchomosci.stolz.pl | www.jesiennadmorzem.com

Autorskie zdjęcia na płótnie

Zdjęcia na płótnie - fotoobrazy, to nowy wymiar fotografii. Szlachetne niczym obraz zdobią zarówno klasyczne jak i nowoczesne wnętrza. Niezwykłe zdjęcia drukowane z wysoką rozdzielczością na włoskim, bawełnianym płótnie (photo canvas), naciągane na sosnowe krosna malarskie i pokrywane werniksem. Powstałe w ten sposób obrazy są gotowe do zawieszenia na ścianie i nie wymagają dodatkowej oprawy (tzw. blejtram).

Zdjęcia o szerokiej tematyce można nabyć w sklepie internetowym oraz w "Palace - Luxury Rooms" w Pobierowie. Zdjęcia powstają z wysokiej jakości, specjalnie wybranych, niebanalnych fotografii.

Zobacz online: www.sklep.stolz.pl

photostock.stolz.pl

To najmłodsza marka GRUPY STOLZ. Celem photostock.stolz.pl jest zapewnienie wymagającym klientom wysokiej jakości fotografii mogących posłużyć zarówno wydawnictwom, agencjom reklamowych oraz klientom indywidualnym do wszelkich celów - od publikacji internetowych po prasę i albumy. Zdjęcia sprzedawane są na licencji Royalty Free, w oparciu o sklep internetowy działający na podobnej zasadzie jak większość internetowych banków zdjeć.

To co wyróżnia markę photostock.stolz.pl od pozostałych tego typu serwisów to wyjątkowe, często niepowtarzalne i niepublikowane nigdy wcześniej fotografie jednego autora, najwyższa jakość prac powstałych na sprzęcie wysokiej klasy z profesjonalną optyką.

Zobacz online: www.photostock.stolz.pl

Palace - Luxury Rooms

To wiodąca marka GRUPY STOLZ. Wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej oraz zmysł artystyczny pozwoliły właścicielom stworzyć nietuzinkowy pod względem architektury budynek oraz wnętrza o najwyższym standardzie. Precyzyjny dobór materiałów, wykonawców, artystów rzemiosła i techniki zaowocował nietuzinkowym i niespotykanym efektem końcowym.

Do dyspozycji Gości oddaje się tu cztery luksusowe apartamenty z balkonami, wygodne lobby oraz kryty basen z podgrzewaną wodą. "Palace" to obiekt oddalony od piaszczystej plaży o zaledwie siedemdziesiąt metrów, położony w pięknym sosnowym lesie. Kładzie się tu nacisk nie na ilość klientów, lecz na komfort i wysoką jakość odpoczynku Gości.

Zobacz online: www.palace-pobierowo.pl

analyticstracking