Grupa Stolz - Ekskluzywne, rodzinne marki
Nasza idea

Niezależnie od branży i kierunku działania, tworzymy wyjątkowe marki, które cechuje najwyższa jakość świadczonych usług.

Przywiązujemy uwagę do subtelnych detali, szukamy nietypowych i oryginalnych rozwiązań.

Naszym celem, który stale osiągamy
jest zadowolenie wymagającego klienta.

O nas

GRUPA STOLZ powstała w 2009 roku, aby połączyć cztery wyjątkowe marki należące do rodziny Stolz.

Celem grupy jest podkreślenie wyjątkowego charakteru jaki swoim markom nadaje rodzina Stolz. Niezależnie od branży i kierunku działania, wszystkie rodzinne marki cechuje najwyższy standard świadczonych usług.

Od lat i z pokolenia na pokolenie, łącząc rodzinne siły wytyczamy nowe trendy, tworzymy rzeczy nietuzinkowe i oryginalne.
Nie wzorujemy się ani na bliższych ani na dalszych sąsiadach, nie podpatrujemy, a wszystko co tworzymy jest oparte o nasze autorskie pomysły, których nigdy nam nie brakuje. Natchnienia szukamy w przyrodzie i muzyce, stale ocierając się o sztukę i rzemiosło artystyczne.

STOLZ - oznacza "Dumny", z dumą odnosimy się do swojego nazwiska i dlatego odważnie podpisujemy się pod tym co tworzymy.

Orzeł w naszym logo jest symbolem bezpieczeństwa i siły, której zyskaliśmy jeszcze więcej łącząc nasze rodzinne marki pod jego skrzydłami. Orzeł to także wzniosłość i widok na szerokie horyzonty - sięgamy wzrokiem dalej i odważnie patrzymy w przyszłość.

GRUPA STOLZ - to znak jakości i profesjonalizmu.

 

analyticstracking